За покликом душі: волонтерська допомога від курсантів ДДУВС

Рух допомоги нашим захисникам – важлива частина студентсько-курсантського життя Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Так, нещодавно здобувачі факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції передали військовим 93 бригади волонтерський пакунок.

Із початком повномасштабного вторгнення, студенти та курсанти ДДУВС активно долучилися до волонтерської діяльності. Вони вже зробили не одну маскувальну сітку, що захищає наших воїнів на передових позиціях, передавали теплі шкарпетки для поранених у шпиталі, готували безкоштовні обіди тощо. Як зазначають самі студенти ДДУВС, для них визначальним є принцип добровільності: волонтер діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Нещодавно у якості волонтерів себе проявили курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Військовим із 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» вже доставлено пакунок із найнеобхіднішим у польових умовах.

Речі першої необхідності – потужні ліхтарі, кава, чай, тактичні рукавички, продукти харчування і багато іншого – військові уже отримали.

Волонтерство не має кордонів чи обмежень, тож, молодь Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ й надалі продовжить передавати волонтерську допомогу захисникам, аби разом, крок за кроком, наближувати Перемогу.