Спортивний челендж курсантів ДДУВС – у самому розпалі!

Челендж «Здорова молодь – квітуча країна», ініційований курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, набирає обертів. Цієї суботи понад 200 курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції пробігли крос та виконали комплекс силових вправ.

Курсанти ДДУВС підтримали благодійну виставку

Благодійний ярмарок за участі українських митців та мисткинь відбувся вихідними біля Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького. Серед бажаючих роздивитися унікальні роботи – і курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС проходять заняття з тимбілдингу

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ під час табірного збору проходять заняття із психологічної підготовки. Завдяки такому підходу формується психологічна стійкість здобувачів вищої освіти.