Як це працює: роз’яснення інструкторів автошколи ДДУВС щодо системи ручного керування

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ працює автошкола для осіб з інвалідністю. Навчання відбувається на спеціально облаштованих автомобілях із ручним керуванням. Як саме влаштована механіка ручного керування – читайте далі.

Ректор ДДУВС Олександр Моргунов: «Симбіоз науки й практики – це шлях до Перемоги»

У Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна безпека України в умовах російської агресії: актуальні питання експертно-криміналістичного та науково-технічного забезпечення». Участь у конференції взяли також науковці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Ректор ДДУВС Олександр Моргунов: «Фізична підготовка – важлива складова у навчанні та вихованні майбутнього поліцейського»

Для першокурсників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проходять спортивні змагання в межах табірного збору. Їх мета – підвищення рівня фізичної витривалості, загартованості, національного та військово-патріотичного виховання.