У ДДУВС до Дня Державного Прапора України відбувся тематичний флешмоб

Вшановуючи багатовікову історію українського державотворення та державну символіку незалежної України, студенти, курсанти, педагогічний та офіцерський склади ДДУВС приєдналися до флешмобу «Візьми прапор з собою!».

Всім охочим пропонували розмістити у себе на телефоні паперову наліпку у державних кольорах у вигляді невеликого прапора.

Не залишились осторонь й перші особи закладу вищої освіти, доєднавшись до святкової ініціативи.

Захід ініційовано ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, керівництво якого також активно долучилося до акції.

Флешмоби до національних свят є доброю традицією ДДУВС, і, за словами ініціаторів та курсантсько-студентської спільноти, вони є цікавим та корисним інструментом для єднання та настрою у святкові дні.