Олександр Моргунов: «Молодь – це те, що рухає нашу державу вперед»

Ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Моргунов провів зустріч зі студентсько-курсантським активом навчального закладу. Здобувачі вищої освіти розповіли про досягнення студентського самоврядування та поділилися планами на майбутнє.

Ректор ДДУВС Олександр Моргунов взяв участь у урочистому покладанні квітів та вшанував пам’ять загиблих героїв

У 32-у річницю ранок Дня Незалежності України розпочався із покладання квітів на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.

Привітання ректора Олександра Моргунова з Днем Незалежності України

Шановні колеги, студенти та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – 32-ї річниці проголошення незалежності України!