Привітання ректора Олександра Моргунова з Днем Незалежності України

Шановні колеги, студенти та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – 32-ї річниці проголошення незалежності України!

Цей день – священна дата для кожного з нас. День, коли здійснилася багатовікова мрія наших пращурів: мрія про самостійну та суверенну українську державу. Державу, що сформує власні цінності, об’єднає історичні землі та сама визначатиме зовнішньополітичний курс. Державу, яка стане рівноправним гравцем на міжнародній арені і яку ніхто не зможе поставити на коліна. Ми бачили її неподільною, сильною, згуртованою – за таку воюємо і сьогодні. Вже півтора року поспіль ми знову виборюємо своє право на життя у вільній та незалежній країні.

У цей важливий, історичний день я хочу побажати усім нам незламності, наполегливості, єдності та сили, а головне – непохитної віри в Перемогу! Адже попереду – непростий шлях до миру та відновлення, і пройти його ми маємо тільки разом.

24 лютого 2022 року ми дізналися про себе найголовніше: українську свободу та незалежність не зламає жоден агресор.

Тож єднаймося! Слава Україні!

З повагою,
ректор Олександр Моргунов