Ректор ДДУВС Олександр Моргунов взяв участь у урочистому покладанні квітів та вшанував пам’ять загиблих героїв

У 32-у річницю ранок Дня Незалежності України розпочався із покладання квітів на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.

Керівництво міста та області, духовенство і представники силового блоку й громадськість зібралися для проведення головного свята держави.

До урочистостей долучився ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Моргунов.

Ректор разом з усіма присутніми поклав квіти, аби вшанувати пам’ять воїнів, які віддали життя за свободу та незалежність України.

Під час заходу лунав Державний Гімн України, а у 9:00 рівно присутні схилили голови у пам’ять загиблих бійців у загальнонаціональній хвилині мовчання.