У ДДУВС відбулись заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – ВІДЕО

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Зранку на стройовому плаці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості до Дня пам’яті захисників України. Серед присутніх були керівний склад (проректори, декани факультетів, керівники структурних підрозділів) та курсанти.

Після заходів на плаці курсанти ДДУВС також поклали квіти й біля Меморіалу пам’яті на Краснопільскому кладовищі.