Бійці 43-ї окремої механізованої бригади подякували ДДУВС за зворушливі листи

Патріотична акція «Лист Захиснику України» завершилася нещодавно у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. І ось, нарешті, листи дісталися адресатів – бійців 43-ї окремої механізованої бригади. Слова підтримки та вдячності від курсантів неабияк розчулили бувалих військовослужбовців.

«Слова не можуть виразити усієї глибини нашої вдячності за вашу підтримку та розуміння. Ваші листи – це свідчення найвищої міри солідарності та об’єднання у складний час. Ви надихаєте наших військових на подальші перемоги та додаєте їм сили», – відзначили бійці.

Такі патріотичні акції університет планує проводити й надалі. Адже кожен у ДДУВС-родині знає: великі перемоги здобувають лише спільними зусиллями.