Викладачки ДДУВС взяли участь у тренінгу для жінок-поліцейських

З 7 по 9 вересня у Києві проходив тренінг для членів та членкинь Української асоціації працівниць правоохоронних органів. До організації долучилися Український Жіночий Фонд у співпраці з ГО Ла Страда-Україна за сприяння МВС України у м. Києві.

Участь у тренінгу взяли дві представниці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Це ад’юнкт кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Тетяна Бадалова та ад’юнкт кафедри кримінального права та кримінології Юлія Ткач.

Разом з іншими учасниками представниці ДДУВС обговорили питання гендерної рівності, запобігання насильству стосовно жінок та боротьбу з домашнім насильством.

Захід був присвячений підвищенню обізнаності у положеннях Стамбульської конвенції, Національного плану дій на виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та Державної стратегії забезпечення ґендерної рівності.

За результатами тренінгу усі слухачі отримали відповідні сертифікати, які підтверджують набуття ними нових знань.