Всеукраїнський турнір та Чемпіонат України: дзюдоїст ДДУВС виконав та підтвердив норматив майстра спорту

Новини університету

Здобувач вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Владислав Москвич посів призові місця та підтвердив норматив майстра спорту.

У Кременчуці пройшов Всеукраїнський турнір із дзюдо, пам’яті О. Бабаєва. Владислав Москвич, який є студентом ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС, посів на ньому перше місце у ваговій категорії до 100 кілограм та тим самим виконав норматив майстра спорту.

Згодом у Києві на Чемпіонаті України серед молоді до 23 років спортсмен посів третє призове місце та підтвердив норматив майстра спорту. Змагання були відбірковим етапом на континентальну першість серед молоді, що відбудеться 3-5 листопада у Франції.

Участь у чемпіонаті України взяли 287 учасників, які представляли 21 регіон. Запеклою боротьба видалася у кожній з семи вагових категорій. Владислав вкотре показав високий рівень підготовки і вразив результатами, які, впевнені, в подальшому будуть лише покращуватися.