Вітаємо нових поліцейських ЗЦППП «Академія поліції»!

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС пройшов урочистий випуск слухачів. Тепер вони працюватимуть слідчими у практичних підрозділах Національної поліції.

Увага та турбота: в університеті розпочато соціальний проєкт «FAMILY DDUVS»

Мета проєкту – проведення виховної та соціально-гуманітарної роботи, а також додаткове психологічне супроводження здобувачів вищої освіти з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Кожна гривня – для Перемоги!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ стартувала благодійна акція «Смілива гривня». Кожен бажаючий може долучитися до збору коштів, які підуть на потреби і на підтримку Збройних Сил України.

Знання, що рятують життя: військова медикиня навчала курсантів тактичній медицині

На бінарному занятті курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції вивчали основи тактичної медицини. Цього разу знаннями з ними ділилася практик – санітарний інструктор медичного пункту військової частини. Темою заняття були поранення грудної клітини.