Благодійність на часі: курсанти ДДУВС передали подарунки для малечі

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ в рамках благодійної місії «Be Brave Like Ukraine» спільно з громадськими діячами Дніпровського Медичного Кластеру вчергове завітали з подарунками для малечі до Новомосковської центральної міської лікарні.

«Разом ми сила!» – фестиваль патріотичної творчості у ДДУВС

Напередодні Дня захисників і захисниць України у закладі вищої освіти пройшов фестиваль «Разом ми сила!». Здобувачі вищої освіти підготували вокальні й хореографічні номери патріотичного спрямування, які продемонстрували своїм викладачам та однокурсникам.

У ДДУВС триває підсумкова перевірка

Під час перевірки рівня службової підготовленості постійного особового складу ДДУВС за підсумками 2023-го навчального року в системі службової підготовки складаються заліки з функціональної, загальнопрофільної, тактичної, вогневої та фізичної підготовки.

Представники «Академії поліції» ДДУВС вибороли золото на змаганнях з боксу

Новини «Академії поліції», Новини університету

Днями у Кривому Розі відбулись міські змагання з боксу, у яких взяли участь представники Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС та вибороли перші місця.