Можливості Times Higher Education

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, завдяки приєднанню ДДУВС до спільноти Times Higher Education (THE), ви маєте можливість користуватися цінними ресурсами:

• Новини: знайдіть університетські новини та аналіз для світової спільноти вищої освіти.
  • Рейтинги: Всесвітній рейтинг університетів Times Higher Education — це щорічна публікація рейтингів університетів, опублікована в жовтні.
  • THE Campus: THE Campus об’єднує інформацію та поради для науковців і співробітників університету щодо ключових сфер вищої освіти.
  • Студент: знайдіть посібники, ресурси та поради для кожного кроку вашої подорожі як іноземного студента.
  • Події: організовує кілька подій у всьому світі.
  • Рішення: THE може підтримати вас кількома способами, дізнайтеся більше сьогодні.

Представники ДДУВС, мають доступ до порад і заходів від експертів, науковців, студентів і випускників з усього світу. Ви можете увійти, натиснувши це посилання або скопіювавши та вставивши його у свій браузер: https://www.timeshighereducation.com/academic/news