Військовим – від науковців: у ДДУВС зібрали чергову партію волонтерської допомоги

Науково-педагогічні працівники ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у зборі гуманітарної допомоги. Зібрані пакунки відправлено бійцям 67 окремої механізованої бригади.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ з самого початку російської агресії став потужним волонтерським хабом. До цього руху долучилися як здобувачі, так і викладачі.

Нещодавно науковці ННІ права та інноваційної освіти підготували окопні свічки та зібрали понад 40 кілограмів гуманітарного вантажу: це засоби гігієни, продукти харчування, ліки, перев’язувальні матеріали, теплий одяг тощо. Все зібране вже відправлено бійцям.

Науковці-волонтери переконані: обов’язок всіх, хто не у війську – допомагати захисникам України.

Волонтерські ініціативи триватимуть і надалі.