У ДДУВС затвердили програми підвищення кваліфікації поліцейських

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ триває підготовка до підвищення кваліфікації працівників поліції. На позачерговому засіданні вченої ради затверджено низку профільних професійних програм.

Студентсько-курсантська рада ДДУВС отримала відзнаку Молодіжної ради Дніпра

Представники Студентсько-курсантської ради ДДУВС взяли участь у загальних зборах Молодіжної ради Дніпра, що відбулися днями у сесійній залі ДМР. У рамках заходу їм вручено почесну відзнаку.

Тривають інструктажі курсантів ДДУВС перед початком стажування

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

З курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС, які направляються для проходження стажування в поліцейські підрозділи, проведено інструктаж.

Викладачі ДДУВС готуються навчати поліцейських для роботи в школах

З метою підготовки науково-педагогічних працівників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для якісного проведення занять за програмою підвищення кваліфікації поліцейських із забезпечення безпеки в закладах освіти керівництвом ДДУВС організовано робочу зустріч із представниками Ліцею № 139 Дніпровської міської ради.