Студентсько-курсантська рада ДДУВС отримала відзнаку Молодіжної ради Дніпра

Представники Студентсько-курсантської ради ДДУВС взяли участь у загальних зборах Молодіжної ради Дніпра, що відбулися днями у сесійній залі ДМР. У рамках заходу їм вручено почесну відзнаку.

Так, подяку за активну участь у спільних заходах та ініціативах, наполегливу та інтенсивну працю, спрямовану на виховання у молоді Дніпровської міської територіальної громади високого духу патріотизму і громадянської культури отримав голова СКР ДДУВС Микита Федорчак.

«Наша взаємодія з інститутами громадянського суспільства Дніпра неодмінно дає свої плоди, оскільки наша візія та місія сходяться в одному: молодь – це не тільки про майбутнє, а й про теперішнє. Здобувачі вищої освіти ДДУВС представлені у багатьох організаціях, ми активно реалізовуємо волонтерські ініціативи та разом сприяємо вихованню у молоді лідерських якостей», – відзначив голова органу студентсько-курсантського самоврядування.