Повербанки для військових: курсанти ДДУВС розширюють волонтерську діяльність

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не полишають волонтерство навіть у святкові дні. Здобувачі долучилися до дніпровського проєкту «FrontPower», який забезпечує повербанками військових на фронті.

Виробництвом зарядних пристроїв керує небайдужа молодь міста та регіону. Взяти участь у процесі може кожен бажаючий: цього разу ініціативу підтримали курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Повербанки збирали з одноразових електронних сигарет: на один готовий пристрій їх потрібно близько 25 штук. А ще – паяльник, мідний дріт та трохи командних зусиль. Під керівництвом волонтерів курсанти вчилися паяти, із задоволенням переймали нові навички та досвід.

Майбутні правоохоронці переконані: допомога з тилу захисникам необхідна 24/7. Тож і у майбутньому долучатимуться до таких проєктів, аби наші воїни завжди залишалися на зв’язку один з одним та зі своїми рідними.