Творчій та волонтерський фронти ДДУВС

Громадська організація Збірна творчих колективів «На крилах традицій» провела благодійний концерт гвардійців Дніпровської бригади НГУ імені генерал-майора Олександра Радієвського. У заході взяла участь курсантка ДДУВС Ксенія Граур.

З метою психологічної підтримки наших захисників до Дніпровської бригади Національної гвардії України імені генерал-майора Олександра Радієвського щотижня приїжджає творчий колектив та влаштовує благодійний захід.

Разом із ГО Збірна творчих колективів «На крилах традицій» до бійців завітала курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ксенія Граур. Курсантка запевняє, що патріотичні пісні завжди підтримують бойовий дух, а тримати музичний фронт сьогодні – такий самий важливий внесок у спільну Перемогу.

Ксенію Граур було відзначено Подякою командира військової частини – за стійку громадянську позицію та патріотизм.