Викладачі ДДУВС взяли участь у благодійному шаховому турнірі

Представники ДДУВС взяли участь у відкритому турнірі зі швидких шахів «Право на хід». Змагання проводились під егідою Федерації шахів Дніпропетровської області, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) та Дніпропетровської обласної ради.

У турнірі брали участь представники юридичних професій: адвокати, приватні практики, судді, нотаріуси, виконавці, арбітражні керуючі, працівники юридичних компаній, державних органів, установ тощо.

ДДУВС представляли заступник директора ННІ права та інноваційної освіти Максим Почтовий, завідувач кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Ірина Скрипченко, старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Пожидаєв та викладачі Дмитро Анісімов і Маргарита Чоботько. За результатом змагань було зібрано кошти в підтримку Збройних Сил України.