Бійцям бригади «Лють» передали маскувальні сітки від ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ виготовили та передали маскувальні сітки для бійців штурмового полку «Луганськ-1» імені Героя України Сергія Губанова Об’єднаної штурмової бригади «Лють» Національної поліції України.

Маскувальні сітки – це дієвий інструмент захисту військових на позиціях: допомагають зробити «невидимими» місця розташування техніки, лінії окопів, захищають від снайперського вогню, заважають роботі ворожої артилерії.

З початку повномасштабного вторгнення студенти, курсанти та співробітники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ активно долучаються до волонтерства: виготовляють окопні свічки, плетуть маскувальні сітки, збирають продуктові вантажі аби передати військовим.

Чергова партія – п’ять маскувальних сіток типу «зима» – повністю відповідає сезону та забезпечить максимальне укриття захисників від очей ворога.