Завершено теоретичну частину курсів підвищення кваліфікації для майбутніх офіцерів освітнього середовища

Працівники поліції, які нестимуть службу у закладах освіти, пройшли теоретичну частину курсів підвищення кваліфікації у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Перед відбуттям на стажування зі слухачами зустрівся ректор Олександр Моргунов.

Участь в інструктажі взяли також начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Вікторія Гаркач та перший проректор ДДУВС Олександр Юнін.

Офіцери поліції проходитимуть стажування у закладах середньої освіти. За групами слухачів будуть закріплені викладачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які консультуватимуть у разі потреби.

Під час зустрічі зі слухачами обговорили умови стажування, питання дотримання форми одягу, дисципліни та дотримання графіку проходження стажування.

Ректор ДДУВС Олександр Моргунов зазначив про відповідальність поліцейських офіцерів, які працюватимуть з дітьми.