Консультація щодо іспиту з фізичних здібностей для слухачів підготовчих курсів у ДДУВС

Слухачів підготовчих курсів на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проінструктували щодо складання іспиту з фізичних здібностей. Заняття проведено викладачами кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Майбутнім абітурієнтам надано поради, як правильно підготуватися до складання вступних нормативів – бігу на 100 м, на 1 км, а також комплексної силової вправи. Вона налічує два етапи: піднімання тулуба лежачи на спині та згинання і розгинання рук з упору лежачи. Загальний час виконання – 1 хвилина.

Усі присутні змогли виконати вправу під керівництвом викладачів та оцінити власний рівень підготовки станом на зараз.

Складання іспиту з фізичних здібностей є обов’язковою умовою для абітурієнтів, які вступають до закладів вищої освіти системи МВС України.