Спритність та винахідливість: курсанти ДДУВС змагалися у квест-кімнатах

У рамках вихідного дня курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали квест-кімнату. Протягом години здобувачі практикували командну гру та швидку реакцію, аби вибратися з непередбачуваного лабіринту.

За словами курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, квести в реальності є чудовим поєднанням ігрової атмосфери із розумовою та фізичною активністю. Вони добре розвивають логіку, тренують швидку реакцію та нестандратне мислення. Успіх у квесті неможливий і без командної роботи, яка є вкрай важливою для майбутнього правоохоронця.

Із головоломками та завданнями курсанти впорались на «ура»: допомогла згуртованість, а також знання, набуті в університеті. Здобувачі отримали багато емоцій та із задоволенням провели час.