Особливості виконання службово-бойових завдань в умовах обмеженого освітлення в нічний час

У рамках факультативного заняття з дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» викладачі кафедри ТСП відпрацювали з курсантами навички роботи в малих групах та координації службово-бойової діяльності за допомогою технічних засобів нічного бачення (з тепловізійною камерою).

Експерти TetraTech перевірили опанування освітнього курсу з нетехнічного обстеження та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів

Викладачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у 2023 році опановували освітній курс з нетехнічного обстеження та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, розроблений компанією TetraTech (США). Фахівці компанії перевірили якість засвоєння матеріалів курсу та запровадження його у освітній процес.