Профорієнтація для старшокласників: курсанти ДДУВС провели тематичні зустрічі

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують профорієнтаційну кампанію. Здобувачі поспілкувалися із майбутніми вступниками, аби презентувати їм переваги та можливості закладу вищої освіти.

Тематичні онлайн-зустрічі провели за участі школярів Рівненського ліцею №13 та Верхівцевського ліцею №1. Говорили про вступну кампанію та її етапи, про наявні спеціальності та матеріально-технічну базу, особливості професійної підготовки майбутніх правоохоронців. Курсанти акцентували увагу на практичній складовій навчання, а також можливостях розвитку спортивних і творчих талантів у стінах університету.

Не обійшлося і без традиційної серії запитань-відповідей, де здобувачі ділилися порадами та корисною інформацією. За результатами зустрічей частина учнів вже висловила бажання здобувати вищу освіту на базі ДДУВС.