Професорка ДДУВС – про користування системою Custody Records

Професорка кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Вікторія Рогальська виступила спікеркою для понад 100 начальників секторів, старших інспекторів та інспекторів дотримання прав людини головних управлінь Національної поліції в областях та місті Київ.

Лекція Вікторії Рогальської була присвячена ключовим аспектам затримання в контексті забезпечення прав та свобод громадян.

Довідково: Custody Records – система, що забезпечує фіксацію всіх дій щодо затриманої особи, починаючи з моменту її фактичного затримання та протягом усього періоду перебування у поліцейському відділку та ізоляторі тимчасового тримання.

Захід проведено Департаментом головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України з метою підвищення кваліфікації поліцейських на виконання Плану заходів з масштабування інформаційної підсистеми «Custody Records».