Студенти ДДУВС зустрілись з викладачем, що несе службу

Владислав Ластовкін – старший викладач кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Викладачі та представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ боронять Україну у різних підрозділах з самого початку повномасштабного вторгнення.

Для здобувачів груп ЮД-341-349 було організовано зустріч із Владиславом Ластовкіним, який другий рік поспіль проходить військову службу. Зустріч відбулась в онлайн-форматі у рамках навчальної дисципліни «Професійно-прикладна підготовка та самозахист».

В ході бесіди викладач акцентував увагу на важливості фізичної підготовки та морально психологічної стійкості в умовах війни: Владислав є майстром спорту з кікбоксингу та стверджує: такий досвід – ефективна допомога у військовий час.