У ДДУВС підтримали працівників, які несуть службу в лавах ЗСУ

Колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відправив гуманітарну допомогу для колег на передовій.

Від початку війни 18 працівників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ дають відсіч ворогу, ставши на захист нашої держави.

З мобілізованими працівниками університету підтримується зв’язок та надається всебічна підтримка. Відповідно до запитів з фронту колективом закладу була зібрана гуманітарна допомога: міні-печі, хімічні грілки, теплий одяг, тактична термобілизна, сухпайки, смаколики, медичні препарати. Також на передову нашим бійцям було відправлено технічне обладнання – генератор та планшет. Для родин військовослужбовців також були надіслані продуктові набори.

Працівники з передової, отримавши гуманітарні посилки, подякували за надійний тил та підтримку колег.

Університет і надалі підтримуватиме Героїв, які щодня виборюють українську свободу та незалежність на полі бою.

Із самого початку повномасштабного вторгнення ДДУВС не припиняє участі у волонтерських ініціативах та реалізує волонтерські заході в рамках проєкту МВС «Дружня підтримка».