Засідання Вченої ради ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання вченої ради під головуванням ректора Олександра МОРГУНОВА.

Вчена рада затвердила тему дисертаційного дослідження та індивідуальний план докторанта Валентина БІДНЯКА; проголосували за присвоєння вченого звання професора кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Олені СОЛДАТЕНКО.

Рекомендовано до друку навчально-практичний посібник «Організація оформлення поліцейськими матеріалів дорожньо-транспортної пригоди без постраждалих осіб: теорія і практика».

Присутні заслухали звіти керівників структурних підрозділів про роботу університету, затвердили Правила прийому до докторантури у 2024 році та низку положень.