Курсантка ДДУВС перемогла в конкурсі мистецтв

Курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олена Лук’яненко посіла перше місце в номінації «Художнє читання» у Міжнародному конкурсі мистецтв «Творчі генії сучасності».

Конкурс проводився в режимі онлайн з метою популяризації культурних цінностей та національної пам’яті народу для зміцнення української ідентичності, збереження й розвитку національних культур і сприяння розвитку талановитої та обдарованої молоді.

Участь у конкурсі взяла курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС Олена Лук’яненко. Науковий керівник дівчини – Ольга Максименко, завідувач кафедри українознавства та іноземних мов. Для декламації було обрано уривок з драматичної поеми Лесі Українки «Одержима».

За результатами голосування членів журі Олені присуджено перше місце в номінації «Художнє читання».