Робота поліцейського в умовах воєнного стану: факультативи для курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ систематично покращують професійні навички. Особливу увагу звертають на специфіку документування воєнних злочинів, запобігання та кваліфікацію кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збройною агресією рф.

Зокрема, здобувачі практикувалися в огляді місця події та огляді трупа зі застосуванням криміналістичної тактики в умовах воєнного стану. Вона дозволяє виявити, зафіксувати та дослідити сліди, які містять інформацію про подію, її учасників чи обставини.

Під час факультативів курсанти працювали над розслідуванням воєнних злочинів, ознайомилися з процедурами та аспектами, які використовуються в контексті воєнного конфлікту.

Майбутні поліцейські отримали знання щодо типових сценарів та методів дій, які використовуються злочинними елементами під керівництвом рф. Розглянули приклади терористичних актів, військових злочинів, дезінформаційних кампаній та інших проявів збройної агресії. Разом із викладачами проаналізували правові аспекти таких дій, вивчали міжнародні норми та домашні законодавства, які регулюють цю проблематику.

Важливим елементом занять стало вивчення та обговорення прикладів успішного запобігання та реагування на кримінальні акти, пов’язані зі збройною агресією рф. Це дозволить курсантам виробляти аналітичні навички та розвивати стратегічне мислення у сфері безпеки.

Окрім теоретичного матеріалу, факультативні заняття включали практичні вправи, симуляції та рольові ігри, що допомагали учасникам закріпити знання та навички у реальних сценаріях.