Факультативне заняття на тему психологічних особливостей дітей, які стали жертвами сексуального насильства

Заняття проведено старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ДДУВС Катериною Мітченко для магістрів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС.

Учасники вчилися розпізнавати ознаки психологічної травми, навіть коли дитина не говорить про те, що сталося. Опановували принципи та методи надання первинної психологічної допомоги та алгоритм дій поліцейського при виявленні дитини, яка постраждала від сексуального насильства.

Викладач впевнена: підготовка фахівців, які вміють правильно й емоційно чутливо реагувати на такі випадки, – це важливий крок до захисту дітей та забезпечення справедливості.