Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир

У ДДУВС відбулись заходи до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародного миру.

На заході традиційно пролунав державний гімн, а всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Ректор ДДУВС полковник поліції Олександр Моргунов зазначив, що сучасні жінки міцно та впевнено тримають стрій у багатьох сферах та на рівні з чоловіками боронять Україну, кожна на своєму місці: на передовій, у лікарнях, у волонтерських організаціях, на підприємствах. Очільник вишу наголосив, що в університеті також є працівниці, які на рівні з чоловіками виборюють свободу та служать в лавах Збройних сил України. Олександр Моргунов підкреслив: саме мудрість, аналітичний розум, виваженість допомагають організовувати боротьбу на передовій, мати вагу на дипломатичному рівні, відкривати Україну світові через наукові досягнення та творити історію миру, рівності та справедливості.

Керівник закладу вищої освіти побажав якнайшвидшої Перемоги, миру, злагоди, тепла, любові та нових досягнень на благо України.

До привітань долучились учасники студії творчого руху «eSTeD»: курсанти та студенти підготували вокальні номери.