Курсанти ДДУВС ознайомились із фотокнигою «Перерваний політ»

У рамках інформаційної години курсантам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ презентували фотокнигу Миколи Анацького.

Військовий фотограф та лейтенант Національної гвардії Микола Анацький був одним із тих, хто загинув разом із керівництвом МВС в авіакатастрофі під Броварами. Курсанти переглянули збірку фотознімків його авторства, що були зроблені за рік війни – зокрема, під час відряджень із міністром Денисом Монастирським.

На світлинах – наслідки ракетних обстрілів, перші обміни полонених, нагородження Героїв та знищена російська техніка. Здобувачі відзначають: фотографії мають не лише історичну та мистецьку цінність, а й наочно демонструють ту роботу, яку проводила команда Монастирського у перші місяці повномасштабного вторгнення.