Курсанти ДДУВС вшанували памʼять Великого Кобзаря

З нагоди 210-річниці від Дня народження Тараса Шевченка курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели памʼятні урочистості.

Здобувачі факультету кримінальної поліції відвідали Монастирський острів: тут у центрі паркової композиції розташований один із найбільших монументів Шевченку у світі. Курсанти поклали квіти до постаменту, хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність та ідентичність.

На завершення заходу майбутні правоохоронці урочисто продекламували вірші поета – зокрема й всесвітньовідомий «Заповіт». Вони впевнені: слова Тараса Григоровича і досьогодні звучать потужно та сміливо, підіймаючи все більше українців на захист Батьківщини, власних прав і свобод.