У ДДУВС привітали переможців конкурсу декламаторів

До 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов літературний конкурс «Мій Шевченко».

Захід проведено з метою залучення університетської молоді до літературного надбання українського національного генія. До всіх присутніх з вітальним словом звернувся перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА, який зазначив, що у творах Тараса Шевченка можна яскраво бачити, як справжній українець має ставитись до своєї родини, до своєї Батьківщини.

У конкурсі взяли участь здобувачі вищої освіти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Ключовими критеріями у виборі переможців стали художній рівень та самобутність виконання поезії.

За результатами конкурсу перше місце виборола Олена Лук’яненко.

Друге місце посіли Віталіна Івашко та Марія Хлівна.

Третє місце – у Дмитра Лисенка, Ілони Буякової та Анастасії Двірної.

Переможці отримали пам’ятні грамоти.