У ДДУВС стартував турнір з міні-футболу

За вихід до фіналу змагались команди постійного особового складу та викладачів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Захід проведено з нагоди 58-ї річниці від дня заснування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Під час першого дня змагань проходили ігри в рамках жеребкування.

До напівфіналу пройшли збірна команда ННІ права та інноваційної освіти, поєднана з командою ННІ заочного навчання та підвищення кваліфікації, яка буде змагатися з представниками ЗЦППП «Академія поліції».

Незабаром у фіналі перше місце виборюватимуть команди факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Організатори зазначають, що також варто відмітити волю до перемоги команди ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.