Студентки ДДУВС здобули перемогу у VI Всеукраїнському конкурсі есе

Відбувся VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко». Студентки ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ здобули перемогу у двох номінаціях.

У заході взяли участь понад дві з половиною тисячі школярів та здобувачів фахової та вищої освіти зі всієї України.

Навчально-науковим інститутом права та інноваційної освіти ДДУВС організовано участь у конкурсі здобувачів спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність».

За результатами рішення журі, студентка Марія ВОЙТКО отримала перемогу в номінації «Шевченко як пророк», а Ольга КИРСИК – в номінації «Шевченко – віддзеркалення української душі та сучасності».

По завершенні заходу учасниці отримали відповідні грамоти.

Керівник учасниць – доцент кафедри міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін ДДУВС Любов МІРОШНІЧЕНКО – отримала грамоти за підготовку переможців у конкурсі.