День українського добровольця: у ДДУВС відбувся захід за участі військових

В залі університету зібрались здобувачі та представники університету, аби відзначити простих людей, вчинки яких під час війни стали прикладом відваги та сміливості.

На захід запросили військовослужбовців, які добровільно долучилися до Збройних Сил України.

Після виконання Державного Гімну України всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ зазначив, що саме завдяки добровольцям, які першими долучилися до оборони держави, Україна вистояла у 2014 році, під час повномасштабного вторгнення та тримається сьогодні. Очільник закладу подякував військовим за можливість навчати курсантів та виконувати інші завдання.

До присутніх звернулися добровольці – військовий 25 десантно-штурмової бригади Станіслав ЯЩЕНКО та стрілець бригади територіальної оборони Донецької області Володимир ХАНЕЦЬКИЙ.

Військові наголосили: всі, хто обрав для себе шлях захисника, правоохоронця тощо – вже є добровольцями. Гості розповіли про свій шлях та закликали здобувачів сумлінно навчатися і бути готовими стати на захист Батьківщини.

Курсанти, студенти та працівники університету виконали патріотичні пісні: творчі номери були сповнені шани та щирої вдячності.