У ДДУВС вшанували українських добровольців

14 березня 2024 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулось шикування на плацу.

Після виконання Державного Гімну України всі присутні вшанували пам’ять загиблих добровольців хвилиною мовчання.

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ зазначив, що українські добровольці – це звитяга і героїзм, саме вони є взірцем для майбутніх правоохоронців та сучасної молоді. Очільник закладу наголосив, що сьогодні ми маємо згадати та висловити щирі слова вдячності тим, хто стоїть на наших рубежах, чия мужність, свідомість і поклик душі дали змогу вже з перших днів широкомасштабної війни дати відсіч окупанту.

Також курсанти та представники ДДУВС на Краснопільському кладовищі вшанували пам’ять загиблих героїв.