Курсанти ДДУВС переглянули оскароносний фільм про Маріуполь

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали закритий показ фільму «20 днів у Маріуполі». Стрічка українського режисера Мстислава Чернова цьогоріч отримала «Оскар» у номінації «Найкращий документальний фільм».

«20 днів у Маріуполі» розповідає про російську облогу міста у лютому-березні 2022 року очима команди журналістів. Фільм документує численні злочини росіян, гуманітарну катастрофу, масові поховання цивільних та долю мешканців міста. За словами курсантів, він вражає сильною сюжетною лінією та емоційним змістом.

«Ця ініціатива допомагає підвищити обізнаність курсантів про можливі сценарії воєнних дій у місті, поставити себе на місце поліції Маріуполя у тяжкі дні облоги та штурмів. Це важлива кінематографічна робота, яка показує світу трагедію Маріуполя та спонукає відчути біль українців», – коментують майбутні правоохоронці.