У Дніпрі попрощались з командиром полку «Цунамі» бригади Нацполіції «Лють» Олександром Гостіщевим

Олександр Гостіщев загинув під час ракетної атаки ворога по Одесі.

Свій бойовий шлях він розпочав у 2014. З початком повномасштабного вторгнення росії поліцейського призначили командувачем зведеного батальйону поліції Одеської області «Цунамі».

Під командуванням Олександра Гостіщева бійці брали участь в оборонних та наступальних операціях на Херсонському напрямку, звільняли селище Давидів Брід та м. Херсон. Бійці полку разом з підрозділами сил оборони України брали участь у звільненні с. Кліщіївка, що на Бахмутському напрямку, а також у бойових діях біля Майорську, Курдюмівки та Богданівки.

Сьогодні, 17 березня, аби підтримати рідних та віддати останню шану колезі і побратиму, прийшли Голова Національної поліції Іван Вигівський, заступник Голови НПУ Олександр Фацевич, командир бригади «Лють» Олександр Нетребко, начальники ГУНП, колеги, друзі та бойові побратими командира.

На церемонії прощання були присутні також офіцери та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

🕯Вічна пам’ять та шана Олександру Гостіщеву! Назавжди в строю!