Студент ДДУВС став чемпіоном України з дзюдо

Змагання пройшли з 12 по 14 березня у Києві та зібрали понад 340 учасників із 20-ти областей.

Серед спортсменів Дніпропетровщини були представники ДДУВС – студент ННІ права та інноваційної освіти Владислав Москвич та курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олександр Яковлев. На столичному легкоатлетичному манежі вони змагалися з юніорами віком до 21 року.

Боротьба видалася запеклою та напруженою. Володарем золотої медалі і титулу чемпіона зміг стати Владислав Москвич: він виступав у ваговій категорії до 100 кг. Тепер дніпровський спортсмен відбиратиметься до чемпіонату Європи.

Попереду у наших хлопців ще багато змагань у цьому навчальному році. Тож бажаємо невтомної енергії, нових здобутків і перемог!