«Маршрут здоров’я» від запорізьких поліцейських

Новини «Академії поліції», Новини університету

Працівники та здобувачі ЗЦППП «Академія поліції» провели профорієнтаційні та профілактичні заходи для учнів ліцею №23 міста Запоріжжя.

Поліцейські розповіли ліцеїстам про небезпеку шкідливих звичок – тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків. Захід пройшов у форматі квесту. Учні проходили маршрут із 4 станцій: «Ризикована поведінка», «Запитання і відповіді», «Перегляд відео» та «Відповідальність». На цій станціі з ліцеїстами спілкувались представники «Академії поліціі».

Працівники поліції розповіли учням про правову відповідальність за порушення законодавства, щодо паління тютюнових виробів і розпивання алкогольних напоїв в заборонених законом місцях, також про види відповідальності повʼязаних з незаконним обігом наркотичних і психотропних речовин.

Також проведено профорієнтаційну роботу, під час якої дітям презентували Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, інститути, факультети та освітньо-кваліфікаційні напрямки.