Гендерні взаємовідносини: інтерактивні заняття для курсанток ДДУВС

Психологами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ розпочато цикл інтерактивних занять для курсанток закладу вищої освіти про взаємовідносини між чоловіками та жінками. Увагу акцентовано на руйнуванні стереотипів гендерного характеру.

На початку першого циклу зустрічей завідувач відділення психологічного забезпечення ДДУВС Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ наголосив на актуальності теми занять і необхідності дослідження цієї проблематики.

Учасники зустрічі обговорили питання наявності проблем у спілкуванні між хлопцями та дівчатами-курсантками під час навчання та несення служби. Поспілкувались про стереотипи й міфи, які мають місце у сучасному суспільстві, підняли тему сексуальної безпеки, жіночого здоровʼя та особистісних кордонів.

Учасниці заняття брали активну участь в обговорені визначених питань та самостійно запропонували до розгляду теми моралі, відносин та спілкування з однокурсниками й колегами по університету.