Студенти ДДУВС вчилися знешкоджувати нападника

Для здобувачів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено заняття за темами «Захист від ударів нападника» та «Затримання і супроводження правопорушника».

Захід організовано викладачем кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Віктором Счастливцем за участі старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту НТУ «Дніпровська політехніка», бійця добровольчого формування тероборони «Варта Дніпра» Євгена Реута.

Практик поділився зі студентами, як правильно наносити удари, на які больові місця слід впливати, щоб знешкодити агресора та у яких випадках застосовувати технічні пристрої. Навів кілька прикладів із професійного та військового життя, коли володіння прийомами самооборони стало в нагоді.

Такі знання допоможуть здобувачам безпечно та швидко затримати правопорушника, а також захистити себе у разі неочікуваного нападу.