30 березня 2024 року – День відкритих дверей у ДДУВС

Анонси університету, Новини університету

У суботу 30 березня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей. Початок заходу – о 10:00.

Інформація про інститути, факультети, умови та алгоритм вступу до закладу вищої освіти чекає на гостей заходу.

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та здобувачі (студенти та курсанти) запросять відвідати навчальні центри та полігони університету, центр психологічного розвантаження.

Окремо надається час для спілкування з викладачами, студентами й курсантами. Гості побачать показові виступи курсантів з демонстрацією прийомів захисту від вогнепальної та холодної зброї на плацу.

Відвідувачам продемонструють польоти безпілотних літальних апаратів. Творчий колектив «eSTeD» також готується до зустрічі з абітурієнтами: на гостей чекають номери у виконанні вокалістів.

По завершенні екскурсії можна отримати вичерпні відповіді на нагальні запитання у приміщенні приймальної комісії ДДУВС.