Відкрита лекція з військової історії для здобувачів ДДУВС

Для студентів було організовано відкриту лекцію в рамках вивчення дисципліни «Військова історія».

Захід провів професор кафедри міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін ННІПІО Артур МАРГУЛОВ. Запрошеним гостем був військовий історик, завідувач філії «Військово-історичний музей» Чернігівського історичного музею ім. В.В.Тарновського Михайло ЖИРОХОВ.

Здобувачі прослухали доповідь про локальні війни після розпаду СРСР, їх передумови, перебіг та наслідки. Під час дискусії студенти відкрили для себе нові факти з історії збройних конфліктів на пострадянському просторі.

На думку здобувачів, такі заходи є дуже корисними, адже розширюють розуміння історичних процесів та підвищують зацікавленість до тем, що розглядаються.