Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання

Анонси університету

Протягом серпня-жовтня 2024 року на базі ДДУВС пройде Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання.

Конкурс проводиться з метою стимулювання наукової та навчально-методичної роботи наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України, а також популяризації творчих здобутків авторів кращих правничих видань й удосконалення якості підготовки висококваліфікованих фахівців юридичної галузі.

Конкурс пройде спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація українських правників».

На конкурс можуть бути висунуті видання з правових наук, що розроблені державною мовою авторами/авторськими колективами закладів вищої освіти та наукових установ України, опубліковані з дотриманням видавничих вимог протягом останніх п’яти календарних років до року проведення конкурсу й безпосередньо використовуються в освітньому процесі підготовки фахівців юридичної галузі.

Конкурс оголошується за номінаціями:

• «Наукові видання»

• «Навчальні видання»

• «Навчально-методичні видання»

• «Довідкові видання»

• «Періодичні видання»

Матеріали для участі у конкурсі необхідно подати до 20 вересня 2024 року.

Матеріали надсилаються на адресу: Дніпровський державний університет внутрішніх справ, пр. Науки, 26, м. Дніпро, 49005.

За детальною інформацією з питань організації і проведення конкурсу звертатись:

• мобільний телефон: 098 503 47 16

• електронна пошта: rod@dduvs.edu.ua